Haber Detayı
25 Kasım 2021 - Perşembe 00:19 Bu haber 27 kez okundu
 
24 Kasım Öğretmenler Günü Rize’de Törenlerle Kutlandı
Rize Valisi Kemal Çeber ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Milli Eğitim Müdürlüğünün “Şehit Erhan Dural Kız Anadolu İmam Hatip Lisesin ”de düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler günü programına katıldılar. Rize Valisi Kemal Çeber ve Rize Belediye Başkan Rahmi Metin, Öğretmenler günü için düzenlenen şiir resim dalında ödüle hak kazanan öğrencilere hediyelerini takdim ettiler.
EĞİTİM Haberi
24 Kasım Öğretmenler Günü Rize’de Törenlerle Kutlandı

 

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan program, Okul Müdürü Yaşar Keskin’in selamlama konuşması ile başladı. Rize Milli Eğitim İl Müdürü Engin Ekmen’in günün anlam ve önemine dair yaptığı konuşma, yıl içinde emekli olan personele hizmet şeref belgelerinin takdimi, yıl içinde adaylığı kaldırılan öğretmenlerin yemin töreni, Öğretmenler günü için düzenlenen şiir resim dalında ödüle hak kazanan öğrencilere hediye takdimi ve tiyatro gösterisi ile sonlandırıldı.

Programa Valisi Kemal Çeber,   Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’in yansıra, Rize İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman,  Okul müdürleri öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

Kaynak: Editör: Toplum
Etiketler: 24, Kasım, Öğretmenler, Günü, Rize’de, Törenlerle, Kutlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı