Haber Detayı
30 Kasım 2021 - Salı 23:35 Bu haber 198 kez okundu
 
AKP'de Erdoğan'ı kızdıracak istifa! Rozetlerini Kılıçdaroğlu taktı
AKP Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Meliha Çelik ile AKP üyesi Eskişehir-Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mehmet Kızılinler, CHP'ye üye oldu. Rozetlerini Kemal Kılıçdaroğlu taktı.
SİYASET Haberi
AKP'de Erdoğan'ı kızdıracak istifa! Rozetlerini Kılıçdaroğlu taktı


 

Eskişehir'de AKP'den Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Meliha Çelik ile Eskişehir-Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mehmet Kızılinler, Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldı.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile birlikte, CHP TBMM Grup Toplantısı’na katılan Çelik ve Kızılinler’e parti rozetlerini, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu takdim etti.


AKP'DEN CHP'YE GEÇTİLER
2019 yılından bu yana Tepebaşı Belediye Meclisi’nde görev yapan Meliha Çelik ve Eskişehir-Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mehmet Kızılinler’in CHP’ye geçişini değerlendiren Başkan Ataç, konuya dair Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Hukukun, adaletin, demokrasinin egemen olduğu bir Türkiye için AKP’den istifa ederek Cumhuriyet Halk Partimize katılan Belediye Meclis Üyemiz Meliha Çelik ile Eskişehir-Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mehmet Kızılinler’i tebrik ediyorum. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde ülkemizin aydınlık geleceği için yılmadan, hep birlikte çalışacak ve Cumhuriyetimizi 100. yılında demokrasi ile taçlandıracağız.”

Kaynak: Editör: Toplum
Etiketler: AKP'de, Erdoğan'ı, kızdıracak, istifa!, Rozetlerini, Kılıçdaroğlu, taktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı