Haber Detayı
24 Ocak 2022 - Pazartesi 12:21 Bu haber 150 kez okundu
 
Budget Rize, Yenilenen Araç Filosu İle 2022’ye Hazır
Rize’de dört yıldır araç kiralama hizmeti veren Budget, müşterilerine en iyi deneyimi sağlamak için 2022’ye yenilenen filosu ile girdi.
YAŞAM Haberi
Budget Rize, Yenilenen Araç Filosu İle 2022’ye Hazır

 

 

 “Doğu Karadeniz’in İncisi” Rize’de dört yıldır hizmet veren Türkiye’nin dinamik araç kiralama markası Budget, müşterilerinin araç kiralama deneyim ve memnuniyetini en üst düzeye taşıma hedefiyle yeni yıla yenilenen araç filosu ile merhaba dedi.

Bölgede sunduğu kurumsal araç kiralama hizmetlerini sürekli geliştiren Budget Rize, yeni eklenen 2021 model araçlarla birlikte Ford Focus, Fiat Egea, Dacia Sandero Stepway, Ford Puma gibi gruplarla filosunu zenginleştirdi.

Yakında Rize-Artvin Havalimanı’nda

Yeni yıla yeni bir heyecanla başladıklarını belirten Budget Rize Ofis Müdürü Uğur Cumhur Özkan, “Her yıl olduğu gibi 2022’ye de araç filomuzu yenileyip zenginleştirerek girdik. Son dört yıldır Rize şehir ofisimizde müşterilerimize en iyi araç kiralama deneyimi sağlamaya devam ediyoruz. Yakın bir gelecekte, tarihi ve eşsiz doğal güzellikleri ile öne çıkan Rize’nin ticari ve turistik gelişimine katkı sağlayacağı öngörülen Rize-Artvin Havalimanı’nın devreye girmesiyle birlikte, şehir ofisimizde sunduğumuz hizmetlerle bu noktada da faaliyet göstermeye başlayacağız. Sürekli yenilenen filomuz, faaliyette bulunduğumuz alanlar ve fark yaratan çalışmalarımız ile bölgemizdeki en iyi araç kiralama hizmetini vermeye, müşterilerimizin tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı şekilde karşılamaya devam edeceğiz” dedi.

Odağına teknoloji ve inovasyonu alarak, müşteri memnuniyetinde en üst seviyeyi hedefleyen Otokoç Otomotiv bünyesinde hizmet veren Budget’ın Türkiye çapında 62 ofisi bulunuyor. Budget’ın web sitesine www.budget.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Budget hakkında

Türkiye’de Otokoç Otomotiv bünyesinde faaliyet gösteren Budget, yurt genelindeki havalimanı ve şehir ofisleri ile faaliyetini sürdürüyor. Türkiye’nin en dinamik araç kiralama şirketi olma özelliğini taşıyan Budget, ofislerinin yanı sıra www.budget.com.tr internet adresi ve 444 4 722 numaralı İletişim Merkezi ile müşterilerine hizmet veriyor.

Kaynak: Editör: Toplum
Etiketler: Budget, Rize,, Yenilenen, Araç, Filosu, İle, 2022’ye, Hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı