Haber Detayı
30 Ekim 2021 - Cumartesi 13:13 Bu haber 56 kez okundu
 
CHP Pazar'da Fener Alayı Düzenledi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Cumhuriyetin 98'inci yıl dönümü nedeniyle Belediye önünden başlayıp tekrar Belediye önünde sonlandırılan Fener Alayı düzenledi.
GÜNDEM Haberi
CHP Pazar'da Fener Alayı Düzenledi


 

 

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU 

Fener Alayı’na katılan Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa, CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, CHP ilçe Başkanı Kazım Balta, CHP Pazar Belediye Meclis Üyeleri Hasan Telatar, Arif Bayraktar, Selçuk Vatandaş, Pazar İl Genel Meclis Üyesi Ömer Hocaoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Nurdan Ardal,İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Turan,İl Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Diler, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tolga Mahmutoğlu, partililer ve vatandaşlar, ellerindeki Türk bayrakları ve meşaleler ile Belediye binası önüne kadar marşlar söyleyerek yürüdü.

Yürüyüşün sonunda konuşan CHP Pazar İlçe Başkanı Kazım Balta , “ Sevgili Cumhuriyet sevdalıları, sevgili Pazarlılar, Değerli Konuklar, hepiniz bu törenimize hoşgeldiniz. Büyük bir coşkuyla, büyük bir istekle, belli ki özlemde varmış, bugün bu kadar kalabalığı burda toplamak kolay değildir malum sıkıntılı bir süreçten geçmiştik. Fevkalade mutlu olduğumu sizlere söylemek İsterim. Hepinize katıldığınızdan dolayı teşekkür ediyorum sağolun varolun "Yaşasın Cumhuriyet" dedi.

Kaynak: Editör: semra sakarya
Etiketler: CHP, Pazar'da, Fener, Alayı, Düzenledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı