Haber Detayı
15 Eylül 2021 - Çarşamba 13:22 Bu haber 80 kez okundu
 
DEVA Yönetim Kurulu Üyeleri Artırıldı
DEVA Partisi Rize il başkanlığından yapılan açıklamada İl başkanlığına atanan Ömer Köroğlu’ dan sonra il yönetim kurulu üyeliklerinin artırılması kararı alındığı ifade edildi
SİYASET Haberi
DEVA Yönetim Kurulu Üyeleri Artırıldı

 


DEVA Partisinden yapılan açıklamada, “İl Başkanımız Sn. Ömer Köroğlu'nun DEVA Partisi Rize İl Başkanı olarak atanması üzerine İl Yönetim Kurulu üye sayısının arttırılması kararı alınmış ve bu kapsamda Yönetim Kurulumuza yeni ve değerli üyeler kazandırılmıştır.  Başkanlık divanında görev değişikliği talebi bulunan ve bırakma kararı alan Yönetim Kurulu Üyelerimizden sonra DEVA Partisi Rize İl Yönetimi ve Başkanlık Divanı aşağıdaki gibi şekillenmiştir” denildi.

 

Yapılan açıklamada, “Teşkilatlanma çalışmalarımızda önemli bir mesafe kat ettik. Bu süreçten sonra saha çalışmalarına daha çok önem verecek, kongre süreçlerine başlayacak, partimizin genel ve yerel politikalarını, bununla beraber çözüm önerilerimizi Rizeli hemşerilerimiz ile buluşturacağız.  Yeni Yönetim Kurulumuzun ve Başkanlık Divanımızın tüm hemşerimize, Rize'mize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz” denildi.

 

Kaynak: Editör: semra sakarya
Etiketler: DEVA, Yönetim, Kurulu, Üyeleri, Artırıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı