Haber Detayı
08 Ekim 2021 - Cuma 13:09 Bu haber 33 kez okundu
 
İkizdere Belediyesi’nin Yeni Bir Vidanjörü Oldu
İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz belediyeye yeni bir vidanjör kazandırdıklarını söyledi
YAŞAM Haberi
İkizdere Belediyesi’nin Yeni Bir Vidanjörü Oldu


 

İkizdere Belediye Başkanı hakan Karagöz yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz günden itibaren bu araca sahip olmak için mücadele ediyorduk hamdolsun iç işleri bakanımız Süleyman SOYLU Bakanımızın büyük desteği ile ilçemize bir vidanjör kazandırdık. İşlerimizin yoğunluğundan Ankara’daki anahtar teslim törenine bizzat katılamadım.

Ancak İkizdere belediye meclis üyemiz değerli kardeşim Mehmet Kan kardeşimizi gönderdik ve Fatma ŞAHİN hanımefendinin elinden vidanjörümüzün anahtarını aldı. Bir kaç güne makinamız teslim olacak” dedi


 
 

Başkan Karagöz, “İtfaiye, cenaze, vidanjör hizmetlerinde 7. Mahalleye değil 29 köye ve 7 mahalleye hizmet veriyoruz. Maalesef köylerimiz’ de, mahallerimiz’ de fosseptik çukurlarımızın birçoğu standartlara göre yapılmamış ve zamanla dolup sızıntı yapıyor bu durum hem çevre kirliliğine hem de insan sağlığına zarar veriyor bunun için bu makina ilçe halkımıza ve çevremize çok hizmet edecek. Bundan sonraki aşama ihale aşamasında olan kanalizasyon atık su arıtma projemizi hayata geçirmek olacak. Çünkü kanalizasyon atık su arıtmamız vidanjör tamamlayıcı unsuru olacak.

Azimle, sabırla, ısrarla çalışıp o projeyi de ilçemize kazandıracağız. Bu projeyi hayata geçirmemiz’ de bizlere büyük desteği olan iç işleri Bakanımız Süleyman SOYLU bakanıma, her daim her işimize koştuğu gibi bu projede  de büyük katkısı olan MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Rize İl başkanım Sn. İhsan Alkan başkanıma, Gaziantep büyük şehir belediye başkanı aynı zamanda TBB (Türkiye belediyeler birliği) başkanı Fatma ŞAHİN başkanıma, projede devamlı arayarak bıktırdığım ancak bir kez olsun dahi ses tonunda sitem etmeyen, her aradığımda sabırla benim merakımı giderip güven veren ve makinanın İkizdere’mize kazandırılmasında  büyük emeği olan TBB Genel sekreteri Sn. Birol EKİCİ Genel sekreterime ve dahi ismini sayamadığım ancak bizlere destek veren tüm paydaşlara  ilçem adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.


 
Biz ilçemiz için hayal etmeye, çalışmaya ilçemize değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör: semra sakarya
Etiketler: İkizdere, Belediyesi’nin, Yeni, Bir, Vidanjörü, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı